Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd

Miasto: Suwałki

17.07.2019

Nr: 3127

Alternative Ensemble zainauguruje XX edycję AUKSO

0

UCZESTNICY

0

KOMENTARZE

Organizator Suwalski Ośrodek Kultury

Kiedy 16.08.2019

Godzina 20:00

Wstęp/bilet 0 PLN

Gdzie Jana Pawła II /5

Rozpoczęcie imprezy za:

Tradycyjnie na początek zapraszamy na koncert kameralny. Kwintet Alternative Ensemble to nowa jakość na polskiej scenie muzycznej. Brzmienie i repertuar zespołu jest syntezą klasyki, muzyki elektronicznej i ambientowej. Usłyszymy warszawskie piosenki powstańcze (z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego) i aranżacje śląskich pieśni i melodii ludowych.


Piątek, 16.08.2019, godz. 20.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5


 

Bilety: 30 zł (normalne), 20 zł (ulgowe)  w kasie SOK
Obowiązują zniżki dla beneficjentów programu Suwalska Karta Mieszkańca >>. 

Sprawdź szczegółowy program XX Letniej Filharmonii AUKSO Wigry 2019 >>
Przemek Duda (skrzypce), Kinga Rębisz-Duda (skrzypce), Jarosław Samson (altówka), Michał Bańczyk (wiolonczela), Paweł Stawarz (wibrafon elektryczny, elektronika)

Kwintet Alternative Ensemble założył w 2017 roku Przemysław Duda, skrzypek AUKSO Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy. To nowa jakość na polskiej scenie muzycznej. Zespół, jego brzmienie i repertuar jest syntezą klasyki, muzyki elektronicznej i ambientowej. A wszystko to zawarte w kompozycjach i aranżacjach Przemysława Dudy. Zespół, tworzą w większości muzycy orkiestry AUKSO. W Suwałkach zagra w składzie: Przemysław Duda(skrzypce, kompozycje, aranżacje), Kinga Rębisz-Duda (skrzypce), Jarosław Samson (altówka), Michał Bańczyk (wiolonczela) oraz Pawel Stawarz (wibrafon elektroniczny, elektronika), absolwent wydziału jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach.
soksuwalki.eu/alternative-ensemble-zainauguruje-xx-edycje-auksoProgram składać się będzie z autorskich kompozycji, z których większość wykorzystuje cytaty najbardziej znanych polskich melodii ludowych i pieśni śląskich. Ze względu na połączenie klasycznego brzmienia smyczków oraz wibrafonu elektronicznego i elektroniki stanowi zaskakująco świeże spojrzenie na znane tematy muzyczne. Utwory są stylistycznie i muzycznie zróżnicowane, a słuchacz podróżuje między teraźniejszością, a Polską okresu wojennego. Program artystycznie wyeksponuje także mijającą 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. 


Festiwal Letnia Filharmonia AUKSO 2019 dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz zorganizowano przy wparciu finansowym Miasta Suwałki i Gminy Suwałki.
Nikt nie wziął udziału w tym wydarzeniu.

Komentarze (0)

Aby móc dodawać komentarze musisz zalogować się do portalu. zaloguj się , jeśli nie posiadasz konta: załóż konto.

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    21.08 Środa

   Godziny seansów
  2.    22.08 Czwartek

   Godziny seansów
  3.    23.08 Piątek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI