Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd

Miasto: Suwałki

17.07.2019

Nr: 3130

Muzyczna podróż z Kasią Moś w finale AUKSO 2019

0

UCZESTNICY

0

KOMENTARZE

Organizator Suwalski Ośrodek Kultury

Kiedy 22.08.2019

Godzina 20:00

Wstęp/bilet 0 PLN

Gdzie Jana Pawła II /5

Rozpoczęcie imprezy za:

Znaczącym nurtem Letniej Filharmonii AUKSO są autorskie programy z pogranicza różnych gatunków muzycznych. Wszystkie propozycje łączy niezwykła dbałość o ich poziom artystyczny. Tak też zapowiada się finałowy wspólny występ AUKSO Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy pod dyrekcją Marka Mosia z Kasią Moś, która zaprezentuje swój dorobek artystyczny.


Czwartek, 22.08.2019, godz. 20.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5


 

Bilety: 40 zł (normalne), 30 zł (ulgowe) KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
Obowiązują zniżki dla beneficjentów programu Suwalska Karta Mieszkańca >>. 

Sprawdź szczegółowy program XX Letniej Filharmonii AUKSO Wigry 2019 >>
Kasia Moś, reprezentantka Polski na 62. Konkursie Piosenki Eurowizji, zaprosi publiczność w muzyczną podróż. Podczas koncertu finałowego XX Letniej Filharmonii AUKSO wokalistka zaprezentuje swój dorobek artystyczny. Będzie to premierowy koncert nowych kompozycji zapowiadających kolejny album, który ukaże się w 2019 roku, uzupełniony utworami z płyty „Inspination”.

Kasi Moś na scenie będzie towarzyszyć zespół muzyków i orkiestra AUKSO, wśród których znajdą się Mateusz Moś (skrzypce), Mateusz Kołakowski (instrument klawiszowy), Maciej Magnuski (gitara basowa, syntezator) i Tomasz Mądzielewski (perkusja). Usłyszymy m.in. piosenki “Body”, „Dziś nie ma takiej wiosny”, “Wild Eyes”, “Break”, „Pryzmat” i “Strep”, „Dos Lid Far Jidisze Fidl” autorstwa gościa festiwalu, Krzesimira Dębskiego orazpieśni Stanisława Moniuszki, m.in.: „Latem brzózka mała z liściem rozmawiała”, „Kum Kuma”, „Spać mi kazali”, „Prząśniczka”, „Liro Ty moja”. Nie zabraknie utworu „Flashlight” w szerokim brzmieniu orkiestrowym, który zdecydował o wyborze polskiego reprezentanta na Eurowizję w roku 2017.Kasia Moś ukończyła szkołę muzyczną im. Fryderyka Chopina w Bytomiu, w klasie wiolonczeli i fortepianu oraz Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Współpracowała z orkiestrą AUKSO przy nagraniu płyty Pawła Mykietyna „Pasja wg. Świętego Marka”. Zaśpiewała partię Kordelii w światowej prapremierze musicalu „Król Lear” Pawła Mykietyna, która miała miejsce na Festiwalu Sacrum Profanum w Krakowie. Nagrała wokalizę Wojciecha Kilara do filmu Krzysztofa Zanussiego „Obce ciało”.

Brała udział w takich festiwalach jak: Spring Break, Carpathia Festiwal, Top Trendy, Woodstock czy 52. KFPP w Opolu. Wystąpiła przed francuską piosenkarką IMANY w Tauron Arena Kraków. Jest twarzą muzycznych reklam LINK4. W 2015 r. ukazał się jej debiutancki album „INSPINATION”, na płycie znajduje się 13 utworów – to wspólne kompozycje rodzeństwa Moś. Wokalistka ma również na koncie muzyczne przygody telewizyjne – była finalistką III edycji programu „Must be the Music” oraz wzięła udział w 8. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.


Festiwal Letnia Filharmonia AUKSO 2019 dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz zorganizowano przy wparciu finansowym Miasta Suwałki i Gminy Suwałki.


soksuwalki.eu/muzyczna-podroz-z-kasia-mos-w-finale-aukso-2019
Nikt nie wziął udziału w tym wydarzeniu.

Komentarze (0)

Aby móc dodawać komentarze musisz zalogować się do portalu. zaloguj się , jeśli nie posiadasz konta: załóż konto.

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    21.09 Sobota

   Godziny seansów
  2.    22.09 Niedziela

   Godziny seansów
  3.    23.09 Poniedziałek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI