Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd

Miasto: Suwałki

11.04.2019

Nr: 2994

Pierwszy tegoroczny Art-Plast: Wiosenny deser

0

UCZESTNICY

0

KOMENTARZE

Organizator Suwalski Ośrodek Kultury

Kiedy 27.04.2019

Godzina 11:00

Wstęp/bilet 0 PLN

Gdzie Papieża Jana Pawła II 5

Rozpoczęcie imprezy za:


 
 

 


 
Czas na pierwsze tej wiosny spotkanie z cyklu Art-Plast – familijne plenerowe spotkania ze sztuką. Na początek Halina Mackiewicz zaserwuje uczestnikom ,,Wiosenny deser”. Zapraszamy całe rodziny do świetnej, kreatywnej zabawy oraz tworzenia. Uwaga! Od tej wiosny spotykamy się przed SOK-iem przy ul. Jana Pawła II 5.


Sobota, 27.04.2019, godz 11:00
plac przed SOK, ul. Jana Pawła II 5

wstęp wolny   |   prowadzenie: Halina Mackiewicz

Mamy już upragnioną, długo wyczekiwaną wiosnę. A wraz z nią przychodzą nam do głowy przeróżne pomysły. Jedni wybierają wycieczki w leśne przestrzenie, inni słoneczne brzegi naszych jezior i rzek. A my proponujemy rodzinom wspaniałą zabawę plastyczną w plenerze. Zabieramy ze sobą uśmiechy i pomysły. Tytuł naszego spotkania sugeruje smakowite zadania plastyczne. Spróbujemy za pomocą różnych materiałów plastycznych przygotować apetyczny „wiosenny deser”. Ze skrawków kolorowych papierów, kartonów, nitek, sznureczków oraz szablonów możemy wyczarować coś przepysznego – owocowego, może kwiatowego, z dodatkiem kremów i lodów.

Na kolejne Art-Plasty zapraszamy:

25.05 – Muzyczna kartka
22.06 – Ptasie radio 
31.08 – Jaś budowniczy
14.09 – W starym dworku 
5.10 – Opowieść o lesie
Plenerowe familijne spotkania ze sztuką ART-PLAST uczą kreatywnego myślenia, działania w grupie i współpracy. Pokazują, że niekoniecznie trzeba mieć zdolności plastyczne, aby stworzyć coś niebanalnego.


* Spotkania planowane są na placu przed Suwalskim Ośrodkiem Kultury przy ul. Jana Pawła II 5). W przypadku złych warunków pogodowych warsztaty odbędą się w budynku.
Nikt nie wziął udziału w tym wydarzeniu.

Komentarze (0)

Aby móc dodawać komentarze musisz zalogować się do portalu. zaloguj się , jeśli nie posiadasz konta: załóż konto.

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    25.06 Wtorek

   Godziny seansów
  2.    26.06 Środa

   Godziny seansów
  3.    27.06 Czwartek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI