Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd

Miasto: Olecko

15.05.2019

Nr: 3037

Piknik Rodzinny w SP2

0

UCZESTNICY

0

KOMENTARZE

Organizator Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku

Kiedy 05.06.2019

Godzina 15:00

Wstęp/bilet 0 PLN

Gdzie Szkoła Podstawowa nr 2

Rozpoczęcie imprezy za:

Dnia 5 czerwca 2019 roku w godzinach od 15 do 18 zapraszamy do udziału w II już Pikniku Rodzinnym organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku.

Podczas pikniku rozbawiać nas będzie zespół profesjonalnych animatorów "PIÓROPUSZ". Jednak to nie wszystko podczas imprezy dzieci będą mogły skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni lub wziąć udział w różnych, ciekawych i nie tylko sportowych konkurencjach. Każdy będzie mógł spróbować Mazurskiego jadła lub skosztować słodkich wypieków.

W tym dniu każdy będzie mógł obserwować pokaz pierwszej pomocy przy udziale Pogotowia, Straży pożarnej oraz Policji. W trakcie Pikniku odbędzie się licytacja najciekawszych prac naszych uczniów oraz loteria fantowa (każdy los wygrywa).

W programie jeszcze wiele innych ciekawych atrakcji.
Zapraszamy serdecznie.
Do zobaczenia
Nikt nie wziął udziału w tym wydarzeniu.

Komentarze (0)

Aby móc dodawać komentarze musisz zalogować się do portalu. zaloguj się , jeśli nie posiadasz konta: załóż konto.

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    21.09 Sobota

   Godziny seansów
  2.    22.09 Niedziela

   Godziny seansów
  3.    23.09 Poniedziałek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI