Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd

Miasto: Suwałki

11.04.2019

Nr: 2993

Poczekalnia. Premiera Teatru Lustro

0

UCZESTNICY

0

KOMENTARZE

Organizator Suwalski Ośrodek Kultury

Kiedy 17.04.2019

Godzina 17:00

Wstęp/bilet 7 PLN

Gdzie Papieża Jana Pawła II 5

Rozpoczęcie imprezy za:


 
 
 
 


 
W dworcowej poczekalni, będącej metaforą życia, nieznajomi toczą rozmowy ze sobą, a może z Panem Bogiem, o przemijaniu, prawdzie, miłości i wierze oparte na poezji i tekstach filozoficznych Jana Pawła II. Spektakl Teatru Lustro w reżyserii Grażyny Filipowicz-Karp subtelnie łączy słowa i muzykę.

Środa, 17.04.2019, godz. 17.00
Sala Kameralna, ul. Jana Pawła II 5

 

bilety 7 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK 
obowiązują zniżki dla beneficjentów programu Suwalska Karta Mieszkańca >>

Dalekie wybrzeża ciszy, które zaczynają się tuż za progiem. Nie przefruniesz tamtędy jak ptak. Musisz stanąć i patrzeć coraz głębiej i głębiej, aż nie zdołasz już odchylić duszy od dna.Wybrzeża pełne ciszy, Jan Paweł II
Najnowszy spektakl Teatru Lustro porusza ważne problemy bliskie każdemu z nas. Wśród zapadających w pamięć postaci jest: bezdomny, dziewczyna zawiedziona w miłości, schizotymik, bufetowa, aktor, niewidomy – współczesne odbicia postaci Szymona z Cyreny, Rybaka Jana, Magdaleny i innych. Spotkanie z Aniołem, symbolizującym metafizyczną nić wiążącą świat rzeczywisty z metafizycznym, jest impulsem do wewnętrznej przemiany bohaterów. 

Reżyseria: Grażyna Filipowicz-Karp 
Opracowanie muzyczne i efekty dźwiękowe: Zbigniew Karp
Opracowanie plastyczne: Jerzy Malinowski
Obsada: Maja Szczotka, Klaudia Stefanowska, Klaudia Siedlecka, Joanna Sidor, Izabela Pojawa, Joanna Dąbrowska, Daria Walendziewicz, Martyna Grygieńć, Jan Murawko, Dawid Miszkiel, Olaf Sujata, Damian Siejwa 
Nikt nie wziął udziału w tym wydarzeniu.

Komentarze (0)

Aby móc dodawać komentarze musisz zalogować się do portalu. zaloguj się , jeśli nie posiadasz konta: załóż konto.

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    25.06 Wtorek

   Godziny seansów
  2.    26.06 Środa

   Godziny seansów
  3.    27.06 Czwartek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI