Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd

Miasto: Ełk

05.09.2019

Nr: 3195

Regionalne Święto Miodu i IV Festyn Łowiecki „Ełkowisko”

0

UCZESTNICY

0

KOMENTARZE

Organizator Ełckie Centrum Kultury

Kiedy 15.09.2019

Godzina 11:30

Wstęp/bilet 0 PLN

Gdzie Ełk

Rozpoczęcie imprezy za:

15 września
Regionalne Święto Miodu i IV Festyn Łowiecki „Ełkowisko”
Centrum Edukacji Ekologicznej | godz. 11:20

Zapraszamy do udziału w Regionalnym Święcie Miodu – najsłodszym wydarzeniu w Ełku – w tym roku w nowej, atrakcyjnej odsłonie!

Dwa wydarzenia promujące produkty regionalne i miody połączyły swoje siły i 15 września w Centrum Edukacji Ekologicznej o godzinie 11:20 rozpoczną się wspólnie Regionalne Święto Miodu i Festyn Łowiecki „Ełkowisko”.

Święto Miodu to spotkanie fachowców, dla których miód jest inspiracją do pracy oraz wielbicieli tego niesamowitego nektaru. W trakcie wydarzenia będzie można zaopatrzyć się w najlepsze miody na nadchodzącą jesień, podejrzeć pracę bartnika i pszczelarza, wysłuchać prelekcji „Prozdrowotne i kulinarne właściwości miodu”, a wszystkie gospodynie domowe i miłośnicy wypieków będą mogli wypróbować swoje umiejętności w konkursie „NA NAJLEPSZE CIASTO Z MIODEM” (szczegółowe informacje dostępne pod adresem: http://eck.elk.pl/wydarzy/konkurs-na-najlepsze-ciasto-z-miodem/)

Ełkowisko z kolei to największe święto ludzi lasu. Wrześniowa impreza co roku uczy jak troszczyć się o przyrodę, zachowywać ją dla przyszłych pokoleń, pokazuje dlaczego ważne jest angażowanie wszystkich swoich sił na rzecz zagrożonej ekologii. Uczy szacunku, który rodzi miłość do lasu i wszystkiego co w nim żyje.
Ełkowisko to nie tylko wartości kulturalne i przyrodnicze, to także świetna rozrywka! Ełckie święto myśliwych i leśników promuje bowiem produkty regionalne, tradycyjną zdrową polską żywność, miody oraz rękodzieło ludowe. Wszystko to podczas jarmarku, który zawsze towarzyszy Ełkowisku, na którym tradycyjnie można będzie skosztować rozpływające się w ustach, przepyszne i bardzo zdrowe potrawy nie tylko z dziczyzny, ale także innej tradycyjnej kuchni polskiej. Będzie można wziąć udział w licznych konkursach sprawnościowych i obejrzeć niezwykle ciekawe wystawy – krótko mówiąc znaleźć coś dla siebie. Wszystko to w rytmie doskonałej muzyki.

Szczegółowe informacje na stronie www.eck.elk.pl.


Koncerty stypendialne pod patronatem Prezydenta Miasta Ełku Tomasza Andrukiewicza.
Nikt nie wziął udziału w tym wydarzeniu.

Komentarze (0)

Aby móc dodawać komentarze musisz zalogować się do portalu. zaloguj się , jeśli nie posiadasz konta: załóż konto.

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł



  1.    21.09 Sobota

   Godziny seansów
  2.    22.09 Niedziela

   Godziny seansów
  3.    23.09 Poniedziałek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI