Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd

Miasto: Olecko

01.07.2019

Nr: 3103

„Senior na drodze – pamiętaj o bezpieczeństwie”

0

UCZESTNICY

0

KOMENTARZE

Organizator Starostwo Powiatowe w Olecku

Kiedy 25.07.2019

Godzina 15:00

Wstęp/bilet 0 PLN

Gdzie Starostwa Powiatowego w Olecku przy ul. Kolejowej 32, pokój nr 4

Rozpoczęcie imprezy za:

Ministerstwo Infrastruktury i Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego są organizatorami ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej, skierowanej do pieszych i rowerzystów powyżej 60 roku życia, pt. „Senior na drodze – pamiętaj o bezpieczeństwie". W tym roku spotkania z seniorami są zaplanowane w 94 powiatach na terenie całej Polski w każdym z 16 województw.

W Olecku, spotkanie z Seniorami odbędzie się, 25 lipca 2019 r. (czwartek) w godz. 15:00-17:00, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Olecku przy ul. Kolejowej 32, pokój nr 4.

Celem akcji jest uświadamianie kierowców, rowerzystów i pieszych 60+, jak zgodnie z zasadami – prawidłowo i bezpiecznie poruszać się po drodze, w jaki sposób stosować elementy odblaskowe i dlaczego są one tak ważne oraz jak sprawność psychofizyczna ma wpływ na zdolność kierowania autem, rowerem, ale również na korzystanie z drogi jako pieszego.

Lokalni policjanci i eksperci ruchu drogowego poruszą zagadnienia związane z bezpieczeństwem w powiecie i podpowiedzą na co zwracać szczególną uwagę, by zawsze bezpiecznie dotrzeć do celu. 

Uczestnicy akcji, którzy przyjadą na rowerach, będą mogli zostawić je w serwisie rowerowym, gdzie wykonany zostanie podstawowy, bezpłatny przegląd techniczny roweru i jego doposażenie w elementy wyposażenia obowiązkowego, związane z bezpieczeństwem.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej informacji na www.seniornadrodze.pl.

Potwierdzenie udziału w spotkaniu należy przesłać do 23 lipca 2019 r. naturowska@powiat.olecko.pl bądź telefonicznie (od 9 lipca 2019 r.) pod nr 87 739 18 54.
Zostań pierwszym uczestnikiem tego wydarzenia. Zapisz się już teraz!

Komentarze (0)

Aby móc dodawać komentarze musisz zalogować się do portalu. zaloguj się , jeśli nie posiadasz konta: załóż konto.

Proszę podać powód zgłoszenia

Najpopularniejsze aktualności
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    24.07 Środa

   Godziny seansów
  2.    25.07 Czwartek

   Godziny seansów
  3.    26.07 Piątek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI