Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd

Miasto: Olecko

08.04.2019

Nr: 2987

Seniorzy w akcji

0

UCZESTNICY

0

KOMENTARZE

Organizator Regionalny Ośrodek Kultury w Olecku

Kiedy 03.05.2019

Godzina 18:00

Wstęp/bilet 0 PLN

Gdzie Plac Wolności

Rozpoczęcie imprezy za:

Zapraszamy gorąco na "potańcówkę pod chmurką" w dniu 3 maja 2019 r. o godz. 18:00 na Pl. Wolności gdzie będzie można obejrzeć i posłuchać "Seniorów w akcji".

Wystąpią:
- Seniorzy z Olecka
- Seniorzy z Suwałk
- Zespół "Cała Praga Śpiewa" CzessBand

Międzypokoleniowa grupa muzyczna Cała Praga Śpiewa powstała z pasji do śpiewania oraz z miłości do warszawskiego folkloru. Członkowie zespołu mówią o sobie „młodzi inaczej" i każdego dnia udowadniają, że można spędzać czas aktywnie, twórczo i radośnie, bez względu na wiek. Grupa powstała 6 lat temu i ma na koncie ponad 120 koncertów. Zespół jest zaangażowany w życie swojej społeczności lokalnej, swoimi działaniami inspiruje innych, promuje idee wolontariatu i postawy obywatelskiej osób starszych oraz współpracy międzypokoleniowej.
Nikt nie wziął udziału w tym wydarzeniu.

Komentarze (0)

Aby móc dodawać komentarze musisz zalogować się do portalu. zaloguj się , jeśli nie posiadasz konta: załóż konto.

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    25.06 Wtorek

   Godziny seansów
  2.    26.06 Środa

   Godziny seansów
  3.    27.06 Czwartek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI