Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd

Miasto: Suwałki

07.05.2019

Nr: 3022

The Songs of Angels. IV Soulwałki Gospel Workshop

0

UCZESTNICY

0

KOMENTARZE

Organizator Suwalski Ośrodek Kultury

Kiedy 17.05.2019

Godzina 19:00

Wstęp/bilet 30 PLN

Gdzie ul. Jana Pawła II 5

Rozpoczęcie imprezy za:

Koncerty, warsztaty, światowe gwiazdy Gospel & Jazz, czyli anielskie głosy i niebiańska muzyka ponownie w Suwałkach. Na scenie wspaniali artyści z USA – John Tillery & Living Sacrifice, ich goście specjalni: Robert E. Person, Darnell Moore, Warren Jones i The Collectif Project z USA oraz Holy Noiz, Suwalska Orkiestra Kameralna i Festiwalowy Chór Gospel. 

16-19.05.2019
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

 

NOC UWIELBIENIA – Piątek, 17.05.2019, godz. 19:00
bilety: 30 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK


KONCERT FINAŁOWY – Niedziela, 19.05.2019, godz. 19:00
bilety: 30 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK

Gwiazdą czwartej odsłony Soulwałki Gospel Workshop będzie John Tillery, wybitny amerykański solista, kompozytor i producent muzyczny wysoko ceniony za szczególny słuch muzyczny i wrażliwość, laureat najważniejszych nagród muzycznych  (Stellar Award, Grammy Award). W Suwałkach wystąpi z chórem Living Sacrifice oraz gośćmi specjalnymi, który odwiedzi Polskę na jego zaproszenie – fenomenalnym wokalistą Contemporary Jazz & Gospel, Robertem E. Personem i pianistami Darnellem Moore i Warrenem Jonesem. 

Festiwal zainauguruje, w piątek, 17 maja, koncert “Noc Uwielbienia”, na którym zobaczymy i usłyszymy amerykańskich gości festiwalu z towarzyszeniem znanego z poprzednich edycji SGW jazzowego zespołu Holy Noiz pod dyrekcją krakowskiego muzyka i dyrygenta Szymona Markiewicza. Wieczór wzbogaci multimedialna prezentacja prac suwalskich artystów fotografików z Suwalskiej Grupy Twórczej.

Wydarzeniu tradycyjnie towarzyszą trzydniowe spotkania warsztatowe, które poprowadzi John Tillery wraz z członkami Living Sacrifice. Zapisy do 30 kwietnia! Liczba miejsc ograniczona. Tegoroczną nowością będą anielskie warsztaty rękodzieła prowadzone przez artystkę plastyka Halinę Mackiewicz. Powstałe podczas zajęć Anioły wzbogacą scenografię koncertu finałowego. Podczas festiwalu odbędą się również warsztaty tańca Praise & Worship, prowadzone przez tancerzy The Collectif Project ze Stanów Zjednoczonych, którzy będą również towarzyszyć artystom podczas koncertów. 
Podsumowaniem festiwalu będzie Koncert Finałowy w niedzielę, 19 maja, podczas którego zagraniczni goście festiwalu wystąpią wspólnie z Festiwalowym Chórem Gospel złożonym z miłośników Gospel z całej Polski, uczestników warsztatów, który poprowadzi John Tillery, Suwałki Gospel Choir pod kierownictwem Anny Szafranowskiej, Suwalską Orkiestrą Kameralną i zespołem Holy Noiz. Również ten koncert będzie miał bogatą multimedialną oprawę prac Haliny Mackiewicz.
Wcześniej gwiazdy festiwalu będzie można spotkać w Browarze Północnym. W sobotę, 18 maja, o godzinie 21:00 rozpocznie się tam jam session.

Suwalski festiwal, który swoją wyjątkowość zawdzięcza udanemu łączeniu jazzu i klasyki z gospel, potwierdza, że muzyka jednoczy miłośników różnych gatunków, ludzi różnych kultur i pokoleń, rozwija inspiracje twórcze oraz propaguje i kształtuje ważne wartości. Trzy dotychczasowe edycje festiwalu z udziałem Norrisa Garnera (USA), Michelle John (UK), Phillipa Cartera (USA) i Marka Beswicka (UK), zostały entuzjastycznie przyjęte zarówno przez z każdym rokiem coraz liczniejszą publiczność, uczestników warsztatów, jak i samych artystów.

soksuwalki.eu/the-songs-of-angels-iv-souwalki-gospel-workshop

Nikt nie wziął udziału w tym wydarzeniu.

Komentarze (0)

Aby móc dodawać komentarze musisz zalogować się do portalu. zaloguj się , jeśli nie posiadasz konta: załóż konto.

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    21.08 Środa

   Godziny seansów
  2.    22.08 Czwartek

   Godziny seansów
  3.    23.08 Piątek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI