Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd

Miasto: Suwałki

28.05.2021

Nr: 3734

WAKACYJNE PODRÓŻE PO KULTURZE. PÓŁKOLONIE LETNIE Z SOK

0

UCZESTNICY

0

KOMENTARZE

Organizator Suwalski Ośrodek Kultury

Kiedy 12.07.2021

Godzina 09:00

Wstęp/bilet Brak informacji

Gdzie Suwałki

Rozpoczęcie imprezy za:

Na wakacje Suwalski Ośrodek Kultury przygotował specjalną ofertę półkolonii dla dzieci i młodzieży. W lipcu i sierpniu zaprasza na trzy tematyczne turnusy. To propozycja dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 13 lat. Elektroniczne zapisy ruszają 28 maja br. Liczba miejsc ograniczona.
"Wakacyjne podróże po kulturze" to oferta Suwalskiego Ośrodka Kultury przygotowana z myślą o najmłodszych. Odbędą się trzy turnusy półkolonijne: „Detektywi na tropie" (12-16.07), „Wokół legend Suwalszczyzny" (19-23.07) oraz „Człowiek i rzeka. Z przyrodą za pan brat" (2-6.08). Oferta skierowana jest do dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Uczestnicy półkolonii z SOK spędzą czas mądrze i ciekawie - tworząc, ucząc się rzeczy niebanalnych, poznając i eksplorując oraz bawiąc się na całego. Każde zajęcia to nowa dawka dobrej zabawy i wiedzy. W programie między innymi wycieczki poza miasto, laboratorium kryminologiczne, wyprawa statkiem po Wigrach, ciekawe spotkania i seanse filmowe.
Zajęcia będą odbywać się w trzech lokalizacjach (przy ul. Papieża Jana Pawła II 5, T. Noniewicza 71 i A. Wajdy 3), w godzinach od 8.00 do 16.00, od poniedziałku do piątku. Organizator zapewnia wyżywienie (śniadanie i lunch dla uczestników), ubezpieczenie NNW oraz opiekę sprawdzonych, kreatywnych i wykwalifikowanych instruktorów.

Opłata za udział w turnusie wynosi 250 zł.

Zapisy przyjmowane będą wyłącznie za pomocą elektronicznego systemu na stronie elektronicznezapisy.pl od piątku, 28 maja 2021 r. od godziny 9.00. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Niezbędne dokumenty można pobrać ze strony Suwalskiego Ośrodka Kultury. Dodatkowe informacje na temat półkolonii można uzyskać pod adresem mailowym dorota.sklodowska@soksuwalki.eu oraz pod numerem telefonu 87 563 85 48. Organizator zastrzega możliwość zmian w programie.
Nikt nie wziął udziału w tym wydarzeniu.

Komentarze (0)

Aby móc dodawać komentarze musisz zalogować się do portalu. zaloguj się , jeśli nie posiadasz konta: załóż konto.

Proszę podać powód zgłoszenia

Najpopularniejsze aktualności
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Imprezy
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    31.07 Sobota

   Godziny seansów
  2.    01.08 Niedziela

   Godziny seansów
  3.    02.08 Poniedziałek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI