Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Bardzo dobry występ reprezentantów HIDORI Olecko z blaskiem srebra Wiktora Raszkowskiego

Bardzo dobry występ reprezentantów HIDORI Olecko z blaskiem srebra...
Czwórka reprezentantów klubu HIDORI Olecko wystartowała w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Świętokrzyskie 2019 w taekwondo olimpijskim. Najlepiej wypadł Wiktor Raszkowski, który stanął na podium!

Zmagania na matach w Ostrowcu Świętokrzyskim trwały od 10 do 12 maja. Do rywalizacji stanęli finaliści wyłonieni w dwóch eliminacjach, z których jedna odbyła się w kwietniu w Olecku.

W gronie tych, którzy zakwalifikowali się do finałów OOM znaleźli się zawodnicy HIDORI Olecko, podopieczni Doroty i Tomasza Miszczaków. W Ostrowcu Świętokrzyskim walczyli: Rozalia Mikielska, Julia Butkiewicz, Kamila Gajdek i Wiktor Raszkowski. ,,Rodzynek" w tym gronie doszedł w turnieju najdalej, bo walczył w finale. Niestety bój o złoty medal w kategorii do 53 kg przegrał nieznacznie (15:18) z przeciwnikiem z Krynicy. Srebro Wiktora to jednak i tak ogromny sukces, a 5. miejsca Rozalii, Julii i Kamili też należy uznać za cenne rezultaty.

dobry artykuł (2) słaby artykuł (0)

Wyślij do znajomego
E-mail:
Opis:
ANULUJ
WYŚLIJ

Komentarze (0)

Skomentuj

Nick: *
E-mail: *
Treść: *
* Pola obowiązkowe

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    21.08 Środa

   Godziny seansów
  2.    22.08 Czwartek

   Godziny seansów
  3.    23.08 Piątek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI