Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Dłużnicy rekordziści z Olecka zmniejszają długi, ale ogólnie jest coraz gorzej z naszymi finansami

Dłużnicy rekordziści z Olecka zmniejszają długi, ale ogólnie jest...
Olecki rekordzista wśród dłużników zaczął spłacać swoje zobowiązania. Co prawda nadal jest niezagrożony na szczycie listy mieszkańców naszego powiatu z zobowiązaniami finansowymi, ale jego dług zmalał o 26 tysięcy.

W zestawieniu dłużników kredytowych i pozakredytowych z naszego powiatu ranking otwiera 41-letni mężczyzna z Olecka, który  ma obecnie 1 850 505 zł zadłużenia. W poprzednim zestawieniu dług wynosił 1 877 387 zł. Na drugim miejscu nastąpiła zmiana. Z długiem rzędu 951 293 złote znalazła się na nim 56-letni kobieta. Podium, które chwały raczej nie przynosi zamyka 61-letni olecczanin ze zobowiązaniami w wysokości 949 456 zł.

W sumie dług powyżej pół miliona złotych, nie licząc wspomnianego rekordzisty, który jako jedyny przekracza milion, ma 5 osób. W poprzednim zestawieniu takich osób były 4. Rosną też kwoty. W 2018 roku trzy ostatnie miejsca w 20 dłużników zajmowały osoby z długiem w kwocie poniżej 200 tysięcy złotych. Teraz na trzech końcowych miejscach są ludzie z długiami między prawie 270 tysięcy a 255 tysięcy złotych.

Wśród zadłużonych rekordzistów z powiatu nie ma osób poniżej 30. roku życia. Najmłodszy jest 35-letni mężyczyzna zameldowany w Kowalach Oleckich. Najstarszy 61-letni mieszkaniec Olecka. Na liście znajduje się 15 mężczyzn i 5 kobiet. W poprzednim zestawieniu pań było 7, a panów 13. W porówaniu do danych z poprzedniego roku, wzrosła także liczba niesolidnych dłużników w wieku od 18 do 24 lat. 

Źr. danych: BIG InfoMonitor

dobry artykuł (3) słaby artykuł (0)

Wyślij do znajomego
E-mail:
Opis:
ANULUJ
WYŚLIJ

Komentarze (0)

Skomentuj

Nick: *
E-mail: *
Treść: *
* Pola obowiązkowe

Proszę podać powód zgłoszenia

Najpopularniejsze aktualności
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    24.07 Środa

   Godziny seansów
  2.    25.07 Czwartek

   Godziny seansów
  3.    26.07 Piątek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI