Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Poprzedni artykuł Następny artykuł

"Eksperci" dali o sobie znać. Stwierdzili złe mocowanie siedzisk w amfiteatrze i zbyt dużą odległość do kosza...

"Eksperci" dali o sobie znać. Stwierdzili złe mocowanie siedzisk w...
Olecki amfiteatr dopiero niedawno został oddany do użytku, a już znaleźli się w naszym mieście obywatele, którzy są na bakier z rozumem, poszanowaniem mienia publicznego i poczuciem odpowiedzialności za miasto.

Ciekawe, czy w domu nieznani jeszcze sprawy (okaże się, co zarejestrowały kamery monitoringu) też niszczą krzesła i nimi rzucają. W amfiteatrze pięć siedzisk nie wytrzymało parę dni od otwarcia. Raczej nie wyrwali ich miłośnicy teatru lub muzyki rozczarowani faktem, że akurat nie odbywa się żaden spektaklu lub koncert.

Ciekawe też, czy za ich łóżkami lub pod szafami walają się puste butelki, bo będący kilka metrów od nich kosz ocenili jako umiejscowiony nieprawidłowo i chcieli to zasygnalizować, wyrzucając ostentacyjnie butelki w miejsca do tego nieprzeznaczone. W projekcie amfiteatru przewidziano kosze i nie są one wcale dlatego, że wymaga tego regulamin lub żeby było ładnie. Skoro udało się przynieść całą reklamówkę piwa, by w pięknej scenerii raczyć się trunkiem, to czemu zabrakło siły, by butelki i puszki wyrzucić? Fakt alkohol osłabia członki, a wyrzucenie śmieci do kosza w niektórych grupach wymaga odwagi, bo przecież „ktoś przyjdzie i po szlachcie posprząta".

Straty w amfiteatrze niby nie są wielkie, ale wyraźnie pokazują, jak niektórzy podchodzą do wspólnego dobra wszystkich olecczan i nie tylko. Zapewne zniszczenie odbierają też chęć do działania wszystkim tym, którzy chcą, by Olecko było tylko piękniejsze. Na szczęście zapału nie brakuje i oby było go więcej niż tytułowych „ekspertów", których twarze zarejestrowane na monitoriungu powinny być ujawnione... 


dobry artykuł (12) słaby artykuł (0)

Wyślij do znajomego
E-mail:
Opis:
ANULUJ
WYŚLIJ

Komentarze (3)

KK88

24-05-2019 • 10:22

2 2
Gdzie w tym czasie był operator monitoringu? Spał? A może tam nie ma monitoringu
Zgłoś

mkldjsio

23-05-2019 • 22:11

7 0
co tu pisać czy gadać .
Też chcę zobaczyć te gęby co mój podatek trwonią.
Zgłoś

kicia

23-05-2019 • 18:36

8 0
Teraz się okaże ile wart jest ten monitoring...
Zgłoś

Skomentuj

Nick: *
E-mail: *
Treść: *
* Pola obowiązkowe

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    21.09 Sobota

   Godziny seansów
  2.    22.09 Niedziela

   Godziny seansów
  3.    23.09 Poniedziałek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI