Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Fala upałów nad Oleckiem. Jutro będzie jeszcze cieplej

Fala upałów nad Oleckiem. Jutro będzie jeszcze cieplej
IMGW ostrzega przed nadchodzącą falą upałów. Alert drugiego stopnia wydano także dla powiatu oleckiego.

Aktualnie prognozuje się upały, które utrzymają się prawdopodobnie do czwartku. Temperatura maksymalna w dzień wyniesie od 30°C do 33°C, a temperatura minimalna w nocy od 17°C do 20°C. Według prognoz upały odpuszczą dopiero w piątek — na termometrze zobaczymy wtedy 24°C.

Pamiętajmy, że wysokie temperatury mogą obniżyć poziom koncentracji kierowców oraz pieszych. Warto w tych dniach zachować szczególną uwagę. Zaleca się, aby nie wychodzić z domu, jeśli nie ma takiej potrzeby — szczególnie dotyczy to osób starszych.
Zaleca się także picie dużej ilości wody (co najmniej 3 litry) oraz unikania picia alkoholu, który przyczynia się do odwodnienia organizmu.
Podczas upałów pamiętajmy, aby zadbać także o zwierzęta domowe. Najważniejsze jest zapewnienie czworonogom miejsca w cieniu oraz stałego dostępu do świeżej wody.

Szkoda tylko, że przy tak pięknej, letniej pogodzie ratownicy rozpoczną pracę na plaży dopiero po 20. czerwca...

Źr. IMGW


dobry artykuł (2) słaby artykuł (1)

Wyślij do znajomego
E-mail:
Opis:
ANULUJ
WYŚLIJ

Komentarze (0)

Skomentuj

Nick: *
E-mail: *
Treść: *
* Pola obowiązkowe

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    21.09 Sobota

   Godziny seansów
  2.    22.09 Niedziela

   Godziny seansów
  3.    23.09 Poniedziałek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI