Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Poprzedni artykuł Następny artykuł

GDDKiA zmienia plan przebudowy skrzyżowania na obwodnicy Olecka. Nie będzie zapowiadanej sygnalizacji świetlnej

GDDKiA zmienia plan przebudowy skrzyżowania na obwodnicy Olecka. Nie będzie...

GDDKiA po czterech nierozstrzygniętych przetargach, wycofuje się z budowy sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu obwodnicy Olecka z drogą wojewódzką nr 655.
Po kolejnym wypadku śmiertelnym, który miał miejsce dzisiaj na skrzyżowaniu obwodnicy Olecka z drogą DW 655, pytamy GDDKiA, kiedy nastąpi budowa zapowiadanej sygnalizacji świetlnej na feralnym skrzyżowaniu. W odpowiedzi otrzymujemy informację, że po czterech nierozstrzygniętych przetargach, podjęto decyzję o budowie ronda w tym miejscu.

⎼ W czterech przetargach na budowę sygnalizacji świetlnej i chodników na skrzyżowaniu DK 65 i DW 655 nie mieliśmy żadnych ofert bądź oferty przewyższały nasz budżet, dlatego podjęliśmy decyzję o zmianie zakresu zadania, tj. wykonanie przebudowy skrzyżowania na rondo. Budowa ronda będzie realizowana w systemie „projektuj i buduj". Obecnie uzgadniany jest program inwestycyjny dla tego zadania. We wrześniu tego roku planujemy ogłosić przetarg na projekt i budowę ⎼ mówi nam Karol Głębocki, specjalista ds. komunikacji społecznej, z GDDKiA w Olsztynie.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przewiduje, że umowa zostanie podpisana na początku przyszłego roku. Roboty budowlane planowane są na lata 2021 – 2022.

dobry artykuł (4) słaby artykuł (0)

Wyślij do znajomego
E-mail:
Opis:
ANULUJ
WYŚLIJ

Komentarze (2)

Olga M.
Olga M.

27-05-2019 • 11:47

1 2
Rondo na obwodnicy miasta? Głupota
Zgłoś

Jaa

27-05-2019 • 06:55

5 0
Taaa. Mydlenie oczu jak po każdym wypadku.
Zgłoś

Skomentuj

Nick: *
E-mail: *
Treść: *
* Pola obowiązkowe

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    21.09 Sobota

   Godziny seansów
  2.    22.09 Niedziela

   Godziny seansów
  3.    23.09 Poniedziałek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI