Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Internetowe Konto Pacjenta ma już prawie rok. W systemie jest 9 oleckich aptek

Internetowe Konto Pacjenta ma już prawie rok. W systemie jest 9 oleckich aptek
Już od blisko roku działa uruchomiona przez Ministerstwo Zdrowia i Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia usługa Internetowe Konto Pacjenta (IKP). W Olecku ten system funkcjonuje w 9 aptekach.

IKP to internetowa aplikacja dostępna dla każdego pod adresem www.pacjent.gov.pl. Warto jednak zaznaczyć, że żeby mieć łatwy, szybki i bezpieczny dostęp do informacji o swoich danych medycznych należy posługiwać się Profilem Zaufanym. Tylko w ten sposób można zalogować się do Internetowego Konta Pacjenta.

Po zalogowaniu do IKP pacjent ma dostęp do historii swoich wizyt opłaconych z Narodowego Funduszu Zdrowia. Może też odebrać i realizować e-receptę, zweryfikować historię zrealizowanych recept, przypomnieć sobie dawkowanie jakie zalecił lekarz i zerknąć w wykaz zakupionych w ostatnim czasie leków.

Za pomocą aplikacji IKP można też wypełnić ankietę zdrowego stylu życia i dowiedzieć się o możliwości skorzystania z wybranych programów profilaktyki zdrowotnej.

Internetowe Konto Pacjenta jest w trakcie rozwoju. Już wkrótce będzie można na nim sprawdzić m.in. swoje deklaracje lekarza, pielęgniarki lub położnej podstawowej opieki zdrowotnej.
źr.www.pacjent.gov.pl

dobry artykuł (2) słaby artykuł (0)

Wyślij do znajomego
E-mail:
Opis:
ANULUJ
WYŚLIJ

Komentarze (0)

Skomentuj

Nick: *
E-mail: *
Treść: *
* Pola obowiązkowe

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    21.08 Środa

   Godziny seansów
  2.    22.08 Czwartek

   Godziny seansów
  3.    23.08 Piątek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI