Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Kiedy praca jest pasją. Ratownicy medyczni z Olecka z tytułem Mistrza Warmii i Mazur

Kiedy praca jest pasją. Ratownicy medyczni z Olecka z tytułem Mistrza Warmii...
Fot. Zdjęcia prywatne zawodników
Zespół ratowników medycznych z oleckiego szpitala obronił tytuł Mistrza Warmii i Mazur w zakończonych właśnie XVII Mistrzostwach w Bartoszycach.

XVII Mistrzostwa Warmii i Mazur w Ratownictwie Medycznym odbyły się w Bartoszycach w dniach 22-24 maja. W zawodach Olecko reprezentowali ratownicy medyczni ze szpitala Olmedica. Zespół w składzie: Marcin Mielniczek, Izabela Gorlo i Łukasz Jermak zmierzył się z 10. trudnymi zadaniami, które przygotowane zostały przez organizatorów. 

⎼ Zadania polegały na udzieleniu pomocy: kobiecie zatrutej lekami przeciwdepresyjnymi znalezionej na „melinie", strażnikowi granicznemu, u którego doszło do zatrzymania krążenia, porażonego prądem elektryka, osadzonego w areszcie w Bartoszycach, który próbował się powiesić, rannym w wypadku na motolotni, dziecku ukąszonemu przez szerszenia, potrąconemu dziecku choremu na hemofilię oraz mechanikowi z przyciśniętą przez samochód klatką piersiową ⎼ wylicza zawodniczka, Izabela Gorlo.

Ratownicy medyczni z Olecka obronili ubiegłoroczny, zaszczytny tytuł Mistrza Warmii i Mazur. W generalnej klasyfikacji znaleźli się na 3 miejscu, dzięki czemu zespół zakwalifikował się na Mistrzostwa Polski, które odbędą się we wrześniu w Legnicy.
Nasi ratownicy za udzielenie pomocy omdlałej staruszce, tuż przed wykonaniem kolejnego zadania, otrzymali także nagrodę Fair Play. 

dobry artykuł (9) słaby artykuł (0)

Wyślij do znajomego
E-mail:
Opis:
ANULUJ
WYŚLIJ

Komentarze (0)

Skomentuj

Nick: *
E-mail: *
Treść: *
* Pola obowiązkowe

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    21.09 Sobota

   Godziny seansów
  2.    22.09 Niedziela

   Godziny seansów
  3.    23.09 Poniedziałek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI