Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Klęska Czarnych ze Śniardwami. Worek goli utopiony w oleckiej bramce

Nie idzie Czarnym Olecko po spadku z IV ligi. W klasie okręgowej w 6 spotkaniach Jagódki wygrały tylko raz. W niedzielę zanotowały za to już 3. porażkę. Czarni ulegli aż 2:5 Śniardwom Orzysz.

źr. foto: Czarni Olecko

To nie miał być łatwy mecz, bowiem Śniardwy w tym sezonie wygrały już 3 mecze wyjazdowe i tylko raz przegrały. W Olecku goście, którzy są blisko czołówki, zamierzali także odnieść cenne zwycięstwo. Udało się im, a Czarni nie bardzo potrafili ich zatrzymać.

Do przerwy Czarni przegrywali 0:2. Gospodarze szybko dostali pierwszy cios, a tuż przed przerwą stracili drugą bramkę i kibice już wiedzieli, że nawet o remis będzie trudno. I rzeczywiście. Zaraz po przerwie goście co prawda nie wykorzystali karnego, ale po potem Czarni popełnili prosty błąd i 0:3 jednak było. Ariel Tusznio zdołał potem trafić na 1:3, ale Śniardwy odpowiedziały bramką na 4:1. Miłosz Modzelewski jest tchnął trochę nadziei, gdy zdobył bramkę na 2:4, lecz w końcówce to przyjezdni cieszyli się raz jeszcze.

Czarni bardzo łatwo tracili bramki, a ich zdobywanie przychodziło dużo trudniej. Efektem trochę hokejowy wynik.

Kolejny mecz Czarni zagrają na wyjeździe z Victorią Bartoszyce. Spotkanie już w sobotę, 14 września, o 16:30. Victoria po 6 kolejkach jest na 11. pozycji z 6 punktami, a Czarni są na 12. lokacie z oczkiem mniej.