Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Kolejny raz pokażmy wielkie serca. Ola potrzebuje naszej pomocy

Kolejny raz pokażmy wielkie serca. Ola potrzebuje naszej pomocy
Fot. Zdjęcie prywatne Oli z serwisu Zrzutka.pl

Od kilku lat olecczanie regularnie okazują wielkie serca i jednoczą się w akcjach pomocowych na rzecz tych z naszej społeczności, którzy potrzebują wsparcia. Tym razem pomoc wskazana jest Oli, której życiowe plany i marzenia storpedowała poważna choroba.

Ola ma 21 lat. Ponad rok temu po licznych badaniach i konsultacjach usłyszała diagnozę-wyrok: stwardnienie rozsiane postać remisyjno-rzutowa. Już wcześniej Ola miała spore problemy ze zdrowiem: kolosalne zmęczenie, drętwienia nóg i rąk, brak energii do życia, apatia, zapalenie nerwu wzrokowego.

Jedną z opcji leczenia było przystąpienie do programu lekowego, lecz wiązało się to z możliwymi dużymi skutkami ubocznymi i żadną pewnością, że taka pomoc działa. Ola odmówiła. Zdecydowała się na rezonans żył, który wykazał zwężenie żyły szyjnej wspólnej prawej tuż powyżej spływu do żyły podobojczykowej. Lekarze zaproponowali poszerzenie tej żyły, co może skutkować powrotem Oli do normalnego funkcjonowania.

Taka operacja jest jednak bardzo kosztowna, dlatego sama Ola poprosiła o pomoc za pośrednictwem portalu Zrzutka.pl, a w Olecku kolejny raz ludzie z wielkimi sercami rozkręcili akcję pomocową. Najwięcej dzieje się na Facebooku, gdzie w grupie POMAGAMY OLI znaleźć można mnóstwo licytacji - usługi, przedmioty - a dochód ze sprzedaży trafi na konto potrzebującej olecczanki. W planach jest też kilka akcji charytatywnych i dodatkowych zbiórek pieniędzy już poza internetem.

Przypomnijmy, że w olecczanie w ostatnich latach wspomogli Renatę, Nadię, Kazia, Adriana, Marcela, a ostatnio, wciąż zbiórka trwa, walczyliśmy o życie Gabrysi.

dobry artykuł (3) słaby artykuł (0)

Wyślij do znajomego
E-mail:
Opis:
ANULUJ
WYŚLIJ

Komentarze (0)

Skomentuj

Nick: *
E-mail: *
Treść: *
* Pola obowiązkowe

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    20.10 Niedziela

   Godziny seansów
  2.    21.10 Poniedziałek

   Godziny seansów
  3.    22.10 Wtorek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI