Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Poprzedni artykuł Następny artykuł

LKS Korab Olecko. Rewelacyjne rezultaty na Mistrzostwach Polski w Biegu 24-godzinnym

LKS Korab Olecko. Rewelacyjne rezultaty na Mistrzostwach Polski w Biegu...
Fot. LKS Korab Olecko
Seniorzy LKS Korab Olecko wzięli udział w Mistrzostwach Polski w Biegu 24-godzinnym na ulicach Supraśla.

Klub w zawodach reprezentowało trzech zawodników: Marek Gulbierz, Łukasz Duchnowski oraz Norbert Marczuk. Marek Gulbierz jest aktualnym rekordzistą Polski w biegu 72 – godzinnym oraz byłym rekordzistą w biegu na 48 i 24 godziny. Dla Łukasz Duchnowskiego i Norberta Marczuka były to już drugie zawody.

Łukasz Duchnowski w ciągu doby pokonał dystans 208.725 km co dało mu 10. miejsce w kategorii open oraz 3. miejsce w kat. M30. Rewelacyjnie pobiegł także Marek Gulbierz. W 24 godziny przebiegł ponad 188 kilometrów co dało 19. miejsce w kategorii open oraz 4. miejsce w kat. M50.

– Ranga Mistrzostwa Polski w Biegu 24-godzinnym zawsze była marzeniem, a marzenia są po to by je spełniać. Na takich biegach występuję od roku czasu i mogę pochwalić się niezłym wynikiem z 2018 roku 144 km. W 2019 udało się złamać barierę 200 km. Miło było również usłyszeć od doświadczonych zawodników „kręć kilometry jak idzie”. Coś czuję, że można więcej. Lubię takie biegi ponieważ lubię się tym bawić – mówi zwodnik Łukasz Duchnowski.

Bardzo dobrze pobiegł również Norbert Marczuk. W ubiegłym roku przebiegł niespełna 90 km. Na zawodach w Supraślu przebiegł prawie o 90 km więcej. Ostateczny  rezultat tego zawodnika to ponad 179 km - co dało mu 27. miejsce w kategorii open oraz 2.miejsce w kat. M20.dobry artykuł (2) słaby artykuł (0)

Wyślij do znajomego
E-mail:
Opis:
ANULUJ
WYŚLIJ

Komentarze (0)

Skomentuj

Nick: *
E-mail: *
Treść: *
* Pola obowiązkowe

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    21.08 Środa

   Godziny seansów
  2.    22.08 Czwartek

   Godziny seansów
  3.    23.08 Piątek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI