Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Najgorętsza impreza lata już w sobotę w Olecku. Rusz się i się rusz! Zuuuumba!

Najgorętsza impreza lata już w sobotę w Olecku. Rusz się i się rusz! Zuuuumba!
Już w sobotę o 15:00 rusza najbardziej gorąca impreza tego lata w Olecku. Zapraszamy wszystkich na Kamienną Półrotundę w parku między stadionami na I Wakacyjny Maraton Zumby! Świetni instruktorzy, kapitalny program, mnóstwo energii i wiele dodatkowych atrakcji!

Na zaproszenie Aleksandry Łaszczyńskiegp-Zubkowicz do Olecka przyjechali instruktorzy z kilku zakątków Polski. Będzie można potańczyć z Michałem Kurpetem, Natalią Kucisz, Magdaleną Piekarską, Patrycją Kręcicką, Aią Jurczak i Martą Mikłasz. Każde z nich to doświadczeni "zumbiarze", pełni energii, pasji i niesamowitych pomysłów. Nawet nie wiedzieliście, że można tak się ruszać. Co więcej nie wiedzieliście, że Wy też tak umiecie!

Aktywne mamy i aktywnych tatusiów zapraszamy z pociechami. Na dzieci czeka Strefa Dziecka, w której zabawy przygotowali animatorzy, będzie możliwość pojeżdżenia konno, uzupełnienia energii w najsłodszy możliwy sposób, czyli watą cukrową, przekąszenie popcornu i kilka innych opcji.

- Zapraszam serdecznie na nasze wydarzenie. Przyjdzcie i przekonajcie sie sami, co to znaczy Zumba. Zapewniam Was,ze to beda niezapomniane chwile - powiedziała organizatorka wydarzenia Aleksandra Łaszczyńska-Zubkowicz.

Portal zolecka.pl jest patronem medialnym wydarzenia. 

dobry artykuł (2) słaby artykuł (0)

Wyślij do znajomego
E-mail:
Opis:
ANULUJ
WYŚLIJ

Komentarze (0)

Skomentuj

Nick: *
E-mail: *
Treść: *
* Pola obowiązkowe

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    21.08 Środa

   Godziny seansów
  2.    22.08 Czwartek

   Godziny seansów
  3.    23.08 Piątek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI