Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Nie było czasu podziwiać uroków. Nasi biegacze startowali w Wigierskim Parku Narodowym

Nie było czasu podziwiać uroków. Nasi biegacze startowali w Wigierskim...
3 lutego odbyła się druga edycja biegu Grand Prix o Puchar Folwarku Hutta. Na starcie stanęli zawodnicy z naszej gminy. Najlepiej zaprezentował się Norbert Marczuk, który był trzeci na mecie.

Po trudnej, zaśnieżonej trasie wiodącej po terenie Wigierskiego Parku Narodowego ścigało się 60 zawodników z całej Polski. W stawce znaleźli się też Norbert Marczuk z Kowal Oleckich, Grzegorz Kulczyk z Olecka i Marcin Konopczyński z Lenart. Z tej trójki najszybszy był Marczuk, który z czasem 45:58 przybiegł na metę tylko za najlepszym Danielem Bochenko z Brzozowej (44:28) i Kamilem Olszewskim z Suwałk (45:09). Kulczyk uplasował się na 5. lokacie, a Konopczyński finiszował jako 15. Wśród Pań najszybsza była Iwona Sowa z Gołdapi (54:56) przed Agnieszką Frybes z Białegostoku (55:50) i Izabelą Juchniewicz z Suwałk (58:26).

Oprócz klasyfikacji indywidualnej w tym roku prowadzona była również klasyfikacja drużynowa, w której pierwszy bieg wygrała Białostocka Sekta Biegaczy.

dobry artykuł (3) słaby artykuł (0)

Wyślij do znajomego
E-mail:
Opis:
ANULUJ
WYŚLIJ

Komentarze (0)

Skomentuj

Nick: *
E-mail: *
Treść: *
* Pola obowiązkowe

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    21.08 Środa

   Godziny seansów
  2.    22.08 Czwartek

   Godziny seansów
  3.    23.08 Piątek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI