Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Olecki szpital będzie miał nową karetkę. Ogłoszono przetarg na zakup nowoczesnego ambulansu

Olecki szpital będzie miał nową karetkę. Ogłoszono przetarg na zakup...
Jeden z oleckich ambulansów, który został zniszczony podczas wypadku drogowego, już jest sprawny. Wkrótce szpital w naszym mieście powinien mieć jednak nową karetkę. "Olmedica" w Olecku Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością opublikowała ogłoszenie o zamówieniu ambulansu.

"Olmedica" chce kupić nowy ambulans typu C, który szybko dotrze do potrzebujących pacjentów.

Warto dodać, że przy rozstrzygnięciu zapytania przyjęto następujące kryteria dla dostawców: cena - 60 procent, okres w zakresie gwarancji mechanicznej - 10 procent, okres gwarancji w zakresie zabudowa medyczna - 10 procent i termin dostawy - 20 procent.

Przypomnijmy, że najlepsza olecka karetka 24 listopada 2018 roku uległa wypadkowi. W miejscowości Rosochackie kierująca samochodem osobowy kobieta wpadła w poślizg i zderzyła się z prawidłowo jadącą karetką. Ambulans został poważnie uszkodzony. Jak informowaliśmy na początku marca naprawa 3-letniej karetki miała zostać wyceniona na około 100 tysięcy złotych, chociaż odbywała się bezgotówkowo w ramach ubezpieczenia.

Zakup nowego samochodu ratunkowego związany jest m.in. z przejęciem przez oleckich ratowników medycznych dodatkowego terenu - Wydmin. Zmiany te związane są z  wejściem w życie od 1 kwietnia nowelizacji ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym.


dobry artykuł (3) słaby artykuł (0)

Wyślij do znajomego
E-mail:
Opis:
ANULUJ
WYŚLIJ

Komentarze (0)

Skomentuj

Nick: *
E-mail: *
Treść: *
* Pola obowiązkowe

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    25.06 Wtorek

   Godziny seansów
  2.    26.06 Środa

   Godziny seansów
  3.    27.06 Czwartek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI