Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Po pierwsze zdrowie. Pełny sukces I Oleckiego Dnia Zdrowia

Po pierwsze zdrowie. Pełny sukces I Oleckiego Dnia Zdrowia

I Olecki Dzień Zdrowia zakończył się pełnym sukcesem. Ponad 200 mieszkańców wzięło udział w bezpłatnych badaniach zapewnionych przez organizatorów dzisiejszego wydarzenia.

To było pierwsze takie święto w Olecku i jak się dowiadujemy na pewno nie ostatnie. Tu wielka zasługa Moniki Kijak, pomysłodawczyni i głównej organizatorki wydarzenia. Pani Monika pracuje w szpitalu w Olecku i doskonale zna potrzeby zdrowotne mieszkańców naszego miasta.

⎼ Imprezę przygotowywałam już od października. Był to pomysł zrodzony z potrzeby właśnie takich wydarzeń. Pomimo ilości włożonej pracy, jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa. Frekwencja  dopisała, mieszkańcy są zadowoleni. Pracuję w oleckim szpitalu i wiem, że potrzeby naszych mieszkańców są ogromne. Cieszę się, że Urząd Miejski wspomagał mnie w organizacji tego wydarzenia, ale impreza nie odbyłaby się gdyby nie pomoc pani Ewy Zalewskiej-Drozd, Marty Szmyt oraz Asi i Ani Mackiewicz, które wykonały przeogromną pracę. Chciałabym, aby pomysł rozwijał się i, aby wydarzenie było kontynuowane w przyszłych latach ⎼ mówi Monika Kijak.  

Mieszkańcy, którzy przyszli dziś na Plac Wolności mogli bezpłatnie skorzystać m.in. z badań: poziomu cholesterolu i cukru w organizmie, EKG wraz z analizą, BMI, badania przepływu w naczyniach kończyn dolnych oraz badania słuchu. Do dyspozycji olecczan był także optyk, psychodietetyk oraz mammobus, w którym wykonywano mammografię. Atrakcji było wiele, także dla dzieci - animacje, przygotowywanie zdrowych i smacznych posiłków, soków oraz zwierzątek z owoców i warzywnych przekąsek.

Jak się dowiadujemy, podczas dzisiejszych badań u 6. mieszkańców wykryto niedosłuch, ponad 80 osób zostało przepadanych pod kątem poziomu cholesterolu, cukru, EKG. Także podczas wydarzenia przeprowadzono symulowany wypadek komunikacyjny, w którym poszkodowane zostały dwie osoby.  Ratownicy medyczni udzielali pomocy poszkodowanym za pomocą niedawno zamontowanego na budynku CIT defibrylatora AED. 

Ogromne zainteresowanie mieszkańców I Oleckiem Dniem Zdrowia zaskoczyło samych organizatorów. Już powstają plany na kolejne wydarzenie prozdrowotne w Olecku... dobry artykuł (8) słaby artykuł (0)

Wyślij do znajomego
E-mail:
Opis:
ANULUJ
WYŚLIJ

Komentarze (0)

Skomentuj

Nick: *
E-mail: *
Treść: *
* Pola obowiązkowe

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    21.08 Środa

   Godziny seansów
  2.    22.08 Czwartek

   Godziny seansów
  3.    23.08 Piątek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI