Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Poseł Paweł Papke z wizytą w Olecku

Poseł Paweł Papke z wizytą w Olecku

Poseł Paweł Papke wraz z Sylwią Kurt, dyrektorem Biura Poselskiego, poprowadzili w Olecku w czwartek, 7.02, szkolenie dla klubów i stowarzyszeń sportowych zajmujących się współzawodnictwem i szkoleniem dzieci i młodzieży.

W lutym ruszyła III edycja szkoleń „Program Klub” prowadzonych przez Biuro Poselskie posła Pawła Papke. Dzisiejsze szkolenie, przeprowadzone w sali konferencyjnej oleckiego Urzędu Miasta, dotyczyło prawidłowego uzupełniania wniosków o dofinansowanie działalności sportowej. Dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki wynoszą 15 tys. zł dla klubów wielosekcyjnych oraz 10 tys. zł dla klubów jednosekcyjnych.

- Wiem doskonale, że ta kwota 10-15 tys. zł jest czasem średnią, ale bardzo często stanowi znaczą część w budżecie danego klubu i na pewno taka pomoc każdemu klubowi i stowarzyszeniu może się przydać ⎼ powiedział na konferencji prasowej poseł Paweł Papke.

Podczas spotkania uczestnicy przeprowadzeni zostali przez wniosek formalny, był także czas na konsultacje indywidualne.  W skali kraju o dodatkowe środki aplikuje 35-40% uprawnionych klubów.dobry artykuł (4) słaby artykuł (0)

Wyślij do znajomego
E-mail:
Opis:
ANULUJ
WYŚLIJ

Komentarze (1)

lemak

08-02-2019 • 09:56

4 0
Czy Pan poseł Papke przeprowadził szkolenia pro bono ?? Czy jednak szkolenie było płatne, a jeśli tak kto pokrył koszt szkolenia??
Zgłoś

Skomentuj

Nick: *
E-mail: *
Treść: *
* Pola obowiązkowe

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    21.08 Środa

   Godziny seansów
  2.    22.08 Czwartek

   Godziny seansów
  3.    23.08 Piątek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI