Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Pracownicy Oświaty z oleckiej szkoły oburzeni postawą władz krajowych ,,Solidarności". Wydali specjalną uchwałę

Pracownicy Oświaty z oleckiej szkoły oburzeni postawą władz krajowych...
W poniedziałek ruszył ogólnopolski strajk nauczycieli. W gmienie Olecko dołączyli do niego nauczyciele ze szkół podstawowych nr 1 i 4 w Olecku oraz z SP w Gąskach. Strajk rozpoczęto też w ZST, a Szkolna Komisja Pracowników Oświaty NSZZ ,,Solidarność" przyjęła specjalną uchwałę.
"Jesteśmy zażenowani stanowiskiem Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ ,,Solidarność" w sprawie propozycji rządowych odnośnie podwyższenia wynagrodzenia nauczycieli i pracowników administracji i obsługi szkół. Obecne propozycje rządowe są nie do zaakceptowania i w żaden sposób nie poprawiają złej sytuacji finansowej polskiej oświaty. Dziwi nas także bezczynność w tej kwestii Komisji Krajowej NSZZ ,,Solidarność" wraz z przewodniczącym. Coraz więcej członków związku zastanawia się nad sensownością należania do takiej organizacji. Widzą oni, że zamiast dbać o pracowników władze prowadzą działalność polityczną. W związku z tym żądamy rezygnacji z funkcji związkowych wszystkich członków NSZZ ,,Solidarność", którzy zaangazowali się w działalność polityczną co jest destrukcyjne dla naszego związku"
- czytamy w uchwale Szkolnej Komisji Pracowników Oświaty NSZZ ,,Solidarność".
Uchwała została podpisana przez Przewodniczącego Józefa Zielińskiego i wysłana do wiadomości Zarządu Regionu ZSZZ Solidarność, KSOiW NSZZ Solidarność, RSOiW Olsztyn oraz do mediów.


dobry artykuł (5) słaby artykuł (1)

Wyślij do znajomego
E-mail:
Opis:
ANULUJ
WYŚLIJ

Komentarze (0)

Skomentuj

Nick: *
E-mail: *
Treść: *
* Pola obowiązkowe

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    25.06 Wtorek

   Godziny seansów
  2.    26.06 Środa

   Godziny seansów
  3.    27.06 Czwartek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI