Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Przy sobocie chcieli się zabawić. Marihuana i amfetamina znalezione podczas kontroli drogowej

Przy sobocie chcieli się zabawić. Marihuana i amfetamina znalezione podczas...

Policjanci z Olecka podczas rutynowej kontroli drogowej w jednym z zatrzymanych samochodów znaleźli narkotyki. 

Do zatrzymania doszło w sobotę, 9 marca, około godz. 15.30 w miejscowości Kolonia Olecko.  ⎼Oleccy policjanci zatrzymali do kontroli kierującego samochodem osobowym marki Audi. Pojazdem podróżowały trzy osoby. Podczas wykonywanych przez funkcjonariuszy czynności wszyscy zachowywali się nerwowo co wzbudziło w policjantach podejrzenie, że mogą mieć oni coś „na sumieniu”. W związku z tym funkcjonariusze dokonali kontroli pojazdu oraz podróżujących w nim osób i u kierującego znaleźli torebkę foliową z suszem roślinnym, zaś w bagażu pasażera trzy zawiniątka z zawartością białego proszku. W związku z tym wszystkie 3 osoby zostały zatrzymane i trafiły do policyjnego aresztu ⎼ informuje Justyna Sznel, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Olecku.

Badania laboratoryjne potwierdziły obecność substancji zakazanych w organizmie kierującego 28-latka. Znalezione w samochodzie substancje to marihuana i amfetamina.

Źr. KPP Olecko

dobry artykuł (3) słaby artykuł (0)

Wyślij do znajomego
E-mail:
Opis:
ANULUJ
WYŚLIJ

Komentarze (0)

Skomentuj

Nick: *
E-mail: *
Treść: *
* Pola obowiązkowe

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    26.05 Niedziela

   Godziny seansów
  2.    27.05 Poniedziałek

   Godziny seansów
  3.    28.05 Wtorek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI