Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Ryk silnika jak muzyka. Na oleckim torze ścigają się w motocrossowym Pucharze Polski

Ryk silnika jak muzyka. Na oleckim torze ścigają się w motocrossowym Pucharze...
W sobotę i w niedzielę (11-12.05.2019) w Olecku startują na swoich mniej lub bardziej ryczących maszynach motocrossowcy! Za nami pierwszy dzień zmagań w Pucharze Polski.

Na oleckim torze ściagli się w sobotę zawodnicy i zawodniczki w kategoriach: MX 65, MX KOBIET, MX JUNIOR, MX1 C, MX B. Na starcie stanęli w sobotę w większości zawodnicy młodzi, mniej doświadczeni i na motorach o mniejszych pojemnościach. Najmłodszy zawodnik pokonujący pagórki i skocznie oleckiego toru miał 8 lat.

Już w niedzielę do walki o medale, laury, zaszczyty i sławę oraz po to, by się przy okazji świetnie bawić, ruszą zawodnicy na najpotężniejszych motorach. Szykuje się zacięta rywalizacja na torze liczącym 1580 metrów.

W sumie organizatorzy z oleckiego Klubu Motorowego OSA szacują, że przez dwa dni na torze pojedzie około 200 zawodników. Ryk silników ucichnie w niedzielę około 17:00, ale na pewno jeszcze wiele razy będzie okazja i przyjemność podziwiać herosów na stalowych rumakach na naszym torze. Na oleckim torze pojawią się znani zawodnicy m.in.: Warda, Sobiech, Bykowski, Staszkiewicz, Cartens, Bracia Kędzierscy. 

Warto też dodać, że wokół toru dzieje się dużo ciekawych dodatkowych rzeczy. Jest m.in. loteria z nagrodami, więc tym bardziej warto pojawić się na Pucharze Polski w motocrossie w Olecku!

dobry artykuł (2) słaby artykuł (0)

Wyślij do znajomego
E-mail:
Opis:
ANULUJ
WYŚLIJ

Komentarze (0)

Skomentuj

Nick: *
E-mail: *
Treść: *
* Pola obowiązkowe

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    20.10 Niedziela

   Godziny seansów
  2.    21.10 Poniedziałek

   Godziny seansów
  3.    22.10 Wtorek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI