Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Sprawdź stan swojego zdrowia i dobrze się baw. W niedzielę potrzebne i przyjemne na Placu Wolności

Sprawdź stan swojego zdrowia i dobrze się baw. W niedzielę potrzebne i...
W poprzedni weekend w Olecku działo się dużo z okazji Dnia Dziecka, ale w najbliższą niedzielę też sporo się wydarzy. Zapraszamy na Plac Wolności na festyny, których portal zolecka.pl jest patronem medialnym.

Już o 10:00 w centrum Olecka zaparkuje mammobus. Do 18:00 wszystkie panie w wieku 50-69 lat mogą bezpłatnie poddać się badaniu mammograficznemu. "Pomyśl o sobie już dziś" i zarejestruj się na badanie. Zgłoszenia przyjmowane są jeszcze do 19:30. Wystarczy zadzwonić pod numer 58 767 34 44 lub 58 767 34 55.

O 15:00 na Placu Wolności rozpocznie się natomiast podwójne wydarzenie, festyny rodzinne: Bezpieczny powiat 2019 i Zdrowa rodzina, szczęśliwa rodzina. Organizatorami są Starostwo Powiatowe w Olecku i Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, a na mieszkańców czeka mnóstwo atrakcji.

Przede wszystkim będzie można się bezpłatnie poddać badaniom - zmierzyć poziom cukru, sprawdzić ciśnienie, zbadać pomiar dwutlenku węgla w wydychanym powietrzu i wiele innych. Kto już sprawdzi kondycję swojego organizmu, może wziąć udział w licznych konkursach (nagrodą główną w loterii jest rower górki idealny do jeżdżenia Wiewiórczą Ścieżką), nauczyć się pierwszej pomocy, kupić pełne zdrowia produkty pszczelarskie, wyroby piekarnicze, przyprawy ziołowe, naturalne oleje tłoczone na zimno, wyroby mleczarskie i masarskie. Nie zabraknie też tradycyjnie zabaw dla dzieci, które aktywnie spędzą czas na świeżym powietrzu. Więcej informacji >>>

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Olecka i okolic. Warto sprawdzić swój stan zdrowia przed latem i jednocześnie dobrze się pobawić!

dobry artykuł (7) słaby artykuł (0)

Wyślij do znajomego
E-mail:
Opis:
ANULUJ
WYŚLIJ

Komentarze (0)

Skomentuj

Nick: *
E-mail: *
Treść: *
* Pola obowiązkowe

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    21.09 Sobota

   Godziny seansów
  2.    22.09 Niedziela

   Godziny seansów
  3.    23.09 Poniedziałek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI