Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Szczęśliwe zakończenie poszukiwań 10-letniej dziewczynki

Szczęśliwe zakończenie poszukiwań 10-letniej dziewczynki

Dzięki zgłoszeniu osoby, która zobaczyła komunikat o poszukiwaniu dziewczynki, dziecko zostało szybko zabezpieczone przez oleckich policjantów.

Dziewczynka była widziana z rana na korytarzu szkoły, jednak na lekcje już nie dotarła. Zaniepokojona matka10-latki wstawiła post w mediach społecznościowych z informacją o zaginięciu córki oraz powiadomiła oleckich funkcjonariuszy. Dziewczynka znalazła się po ponad godzinie od udostępniania informacji o zaginięciu.

Policjanci otrzymali telefoniczne zgłoszenie, że dziecko, którego zdjęcie zostało udostępnione, było widziane w okolicy obwodnicy w Sedrankach. Funkcjonariusze szybko zabezpieczyli 10-latkę.

W błyskawicznie uruchomionej akcji uczestniczyło 17 funkcjonariuszy policji oraz wezwana została do Olecka Straż Graniczna z psem tropiącym.

Szczegóły zdarzenia ustala policja.


Źr. KPP Olecko

dobry artykuł (2) słaby artykuł (1)

Wyślij do znajomego
E-mail:
Opis:
ANULUJ
WYŚLIJ

Komentarze (0)

Skomentuj

Nick: *
E-mail: *
Treść: *
* Pola obowiązkowe

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    26.05 Niedziela

   Godziny seansów
  2.    27.05 Poniedziałek

   Godziny seansów
  3.    28.05 Wtorek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI