Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Szykuje się wielkie ściganie. OS Olecko znowu na trasie Rajdu Polski!

Szykuje się wielkie ściganie. OS Olecko znowu na trasie Rajdu Polski!
Już wkrótce po raz kolejny w okolicach Olecka pojadą kierowcy wyścigowi biorący udział w Rajdzie Polski. W sobotę, 29 czerwca, rajdówki śmigną dwukrotnie po oesie Olecko.

foto: JankowskiFotografia

76. Rajd Polski oficjalnie wystartuje już w piątek (28 czerwca) o 16:00 w centrum Mikołajek. Wcześniej odbędą się odcinki treningowe i kwalifikacyjne. Pierwsze ściganie zaliczane już do klasyfikacji generalnej rozpocznie się o 18:00 na torze Mikołajki Arena.

W sobotę kierowcy będą mieli do pokonania aż 112 km w ośmiu próbach. Dwukrotnie przejadą oesy Paprotki, Stare Juchy, widowiskowy Mikołajki Arena oraz Olecko! W okolicach naszego miasta rajdówki popędzą około 10:20 i potem o 16:05 i tradycyjnie będą miały do pokonania na trasie "hopy" Zajdy i Rosochackie! Rajd zakończy się w niedzielę, gdy kierowcy przejadą 6 odcinków specjalnych o łącznej długości 88 km: Gmina Mrągowo, Użranki oraz Mikołajki Max. Około 15:30 w centrum Mikołajek odbędzie się uroczyste zakończenie.

Dla kibiców organizatorzy Rajdu przygotowali w sumie aż 33 bezpieczne i wyposażone w toalety strefy kibica. Kilka z nich znajdzie się na trasie oleckiego oesu.

Szczegółowe informacje znaleźć można na: www.rajdpolski.pl

dobry artykuł (4) słaby artykuł (1)

Wyślij do znajomego
E-mail:
Opis:
ANULUJ
WYŚLIJ

Komentarze (0)

Skomentuj

Nick: *
E-mail: *
Treść: *
* Pola obowiązkowe

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    21.09 Sobota

   Godziny seansów
  2.    22.09 Niedziela

   Godziny seansów
  3.    23.09 Poniedziałek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI