Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Poprzedni artykuł Następny artykuł

To już pewne! Zespół Enej wystąpi na Przystanku Olecko!

To już pewne! Zespół Enej wystąpi na Przystanku Olecko!
Fot. Krystyna Janusz, źr: materiały prasowe, www.enej.pl
W tym roku Przystanek Olecko zaplanowano w dniach 19-21 lipca. Już wiadomo, że w sobotę 20 lipca na oleckiej scenie wystąpi polsko-ukraiński zespół Enej.

Podczas koncertu na pewno nie zabraknie znanych utworów zespołu: „Tak smakuje życie”, „Symetryczno-liryczna”, „Radio Hello” czy też „Skrzydlate ręce”.

Enej - zespół został założony w 2002 roku w Olsztynie, przez braci Piotra i Pawła Sołoducha oraz ich przyjaciela Łukasza Kojrysa. W 2006 roku zespół wystąpił w Olecku, gdzie otrzymał nagrodę publiczności na festiwalu Fiesta Borealis.
Kariera zespołu nabrała rozpędu po występie w 2011 roku w programie muzycznym "Must Be the Music. Tylko muzyka", w którym zespół zajął pierwsze miejsce.

Kolejnych wykonawców, którzy wystąpią na tegorocznym Przystanku Olecko, poznamy wkrótce.

dobry artykuł (7) słaby artykuł (0)

Wyślij do znajomego
E-mail:
Opis:
ANULUJ
WYŚLIJ

Komentarze (0)

Skomentuj

Nick: *
E-mail: *
Treść: *
* Pola obowiązkowe

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    21.08 Środa

   Godziny seansów
  2.    22.08 Czwartek

   Godziny seansów
  3.    23.08 Piątek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI