Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Trwa głosowanie na Sportowca Roku. Każdy ma jeden głos... na 24 godziny!

Trwa głosowanie na Sportowca Roku. Każdy ma jeden głos... na 24 godziny!
Jeszcze przez kilka dni, do 17 marca, można oddać głos w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Roku w Olecku. To nowość, bowiem w zeszłym roku, przy okazji pierwszej edycji, mieszkańcy nie mieli wpływu na wyniki. Teraz głosować mogą, ale tylko przez internet.

Najpierw specjalna kapituła wybrała 10 oleckich sportowców, którzy teraz powalczą o tytuł Najpopularniejszego Sportowca Roku.

Na liście kandydatów znaleźli się:

Julia Butkiewicz (taekwondo)
Marcin Domel (lekkoatletyka)
Natalia Hatalska (pływanie w płetwach)
Kacper Kłoczko (lekkoatletyka)
Kamil Kowalewski (lekkoatletyka)
Kinga Kuklińska (karate)
Paweł Kuszewski (żeglarstwo)
Paweł Masalski (pływanie w płetwach)
Wojciech Tomczyk (lekkoatletyka)
Piotr Witkowski (pływanie w płetwach).

Swój głos w plebiscycie może oddać każda osoba, która ukończyła 14 lat (najpóźniej w dniu rozpoczęcia głosowania) zameldowana na terenie gminy Olecko. Głosowanie odbywa się poprzez specjalny FORMULARZ >>>. Aby oddać głos na wybranego - jednego - sportowca, należy podać imię, nazwisko, numer PESEL i wyrazić zgodę na wymagane klauzule informacyjne. Głosować można wiele razy, ale nie częściej niż raz na 24 godziny. Wyniki nie są publikowane na bieżąco i zostaną podane dopiero po zakończeniu głosowania. Kandydat, który uzyska najwięcej głosów, zdobędzie tytuł Najpopularniejszego Sportowca Roku. Laur zostanie wręczony zwycięzcy podczas Gali, która odbędzie się 22 marca.

dobry artykuł (3) słaby artykuł (0)

Wyślij do znajomego
E-mail:
Opis:
ANULUJ
WYŚLIJ

Komentarze (0)

Skomentuj

Nick: *
E-mail: *
Treść: *
* Pola obowiązkowe

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    26.05 Niedziela

   Godziny seansów
  2.    27.05 Poniedziałek

   Godziny seansów
  3.    28.05 Wtorek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI