Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Uroki i tajemnice Królewca w jeden dzień. Niezwykła wycieczka na letnie i jesienne weekendy

Uroki i tajemnice Królewca w jeden dzień. Niezwykła wycieczka na...
Z biurem podróży Sambia można wyjechać rano, mnóstwo zobaczyć i późnym wieczorem położyć się w swoim łóżku. Wycieczka do Kaliningradu to ciekawa opcja na ciekawe spędzenie jednego z letnich lub jesiennych dni.

Wyjazd do Królewca z Biurem Podróży Sambia to dzień pełen wrażeń, emocji i ciekawych miejsc. Do klimatyzowanego autokaru można wsiąść w Suwałkach, Olecku, Wydminach, Giżycku, Kętrzynie lub w Bartoszycach. Już o 8:30 cała wycieczka dociera do Kaliningradu i zaczyna się około 10-godzinne zwiedzanie portu założonego w XIII wieku przez Krzyżaków. W Kaliningradzie podczas wyprawy z Sambią można zobaczyć m.in. Muzeum Bramy Frydlandzkiej (muzeum miejskie w XIX-wiecznej bramie miejskiej, wirtualny spacer po ulicach Konigsbergu), zwiedzić wyspy Knipawy oraz katedry Matki Bożej i św. Wojciecha z XIV wieku (pochowani są tu m.in Immanuel Kant, Albrecht Hochenzollern, Bogusław Radziwiłł), a także obejrzeć np. łódź podwodną B – 413 i inną stałą ekspozycję w Muzeum Oceanu Światowego. W programie zaplanowano także chwilę wolnego i możliwość samodzielnego zwiedzania, zrobienia zakupów np. produktów z Syberii lub skosztowania czegoś w jednej z licznych restauracji.
 
Żeby udać się do Kaliningradu z Sambią nie trzeba wiele. Wystarczy wybrać jeden z sobotnich terminów w sierpniu, niedzielnych we wrześniu lub październiku, wykupić wycieczkę i zabrać ze sobą aktualny paszport oraz już 500 rubli (około 30 zł), które można też kupić w Bartoszycach. Kilka dni przed wyjazdem trzeba też podać dane paszportowe oraz przesłać aktualne zdjęcie paszportowe w formie cyfrowej na maila sambiaolecko@gmail.com. Nie trzeba natomiast martwić się o wizę, bowiem ta jest bezpłatna, elektroniczna i zapewniona przez Biuro Podróży Sambia z Olecka. Osoby, które wybrały się do Kaliningradu z Sambią nie żałują i polecają jednodniową wyprawę do pięknego miasta, do którego z Olecka jest niespełna 200 km.

Szczegóły wycieczki oraz rezerwacje można dokonać >>>tutaj>>> 


Art. Sponsorowany

dobry artykuł (6) słaby artykuł (0)

Wyślij do znajomego
E-mail:
Opis:
ANULUJ
WYŚLIJ

Komentarze (0)

Skomentuj

Nick: *
E-mail: *
Treść: *
* Pola obowiązkowe

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    21.08 Środa

   Godziny seansów
  2.    22.08 Czwartek

   Godziny seansów
  3.    23.08 Piątek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI