Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Uwaga! Dziś utrudnienia w ruchu drogowym w Olecku

Uwaga! Dziś utrudnienia w ruchu drogowym w Olecku

Od godziny 12.00 do godz. 17.00 oleccy kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym w Olecku.

W sobotę, 11 maja, na Placu Wolności odbywać się będzie I Olecki Dzień Zdrowia. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji w tym także symulację wypadku komunikacyjnego, podczas którego do ratowania poszkodowanych ratownicy medyczni wykorzystają niedawno zamontowany defibrylator AED.

Szczegóły wydarzenia >>zobacz plakat 

W związku z trwającym wydarzeniem w godzinach 12.00-17.00 zamknięty zostanie odcinek drogi od skrzyżowania Placu Wolności z ulicą Grunwaldzką do skrzyżowania z ulicą 1-go Maja.

⎼ Nie będą to niestety jedyne utrudnienia w sobotę. Tego dnia w Olecku odbędą się również obchody Diecezjalne Dnia Młodzieży, w ramach których odbędzie się procesja – Droga Krzyżowa. Rozpocznie się ona o godz. 12:30 na ul. Czerwonego Krzyża. Następnie procesja przejdzie ulicą Sembrzyckiego, Armii Krajowej, Placem Wolności, 1-go Maja na ulicę Zamkową. Przewidywany czas przejścia to około 1,5 godziny ⎼ informuje Justyna Sznel, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Olecku.dobry artykuł (0) słaby artykuł (0)

Wyślij do znajomego
E-mail:
Opis:
ANULUJ
WYŚLIJ

Komentarze (0)

Skomentuj

Nick: *
E-mail: *
Treść: *
* Pola obowiązkowe

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    20.10 Niedziela

   Godziny seansów
  2.    21.10 Poniedziałek

   Godziny seansów
  3.    22.10 Wtorek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI