Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Poprzedni artykuł Następny artykuł

"W Olecku nie ma co robić" już nie obowiązuje. Active Festival imponuje rozmachem

"W Olecku nie ma co robić" już nie obowiązuje. Active Festival...
Active Festival to nowość w kalendarzu letnich imprez w Olecku. Czy znajdzie się w nim miejsce na stałe? Pierwsza edycja imponuje rozmachem i rozbudowanym programem działań w aż 5 strefach festiwalowych!

Trzydniowy Active Festival zacznie się już w czwartek, 15 sierpnia pod hasłem "Muzycznie, Aktywnie, Świadomie". Właściwie od rana do późnego wieczora, a właściwie nocy hasło "w Olecku nie ma co robić" nie będzie miało prawa obowiązywać i być wypowiadane. Program wydarzenia jest naładowany działaniami, warsztatami, pokazami, koncertami, zajęciami i spotkaniami po wierzchołek naszej wieży ciśnień.

W Strefie Relaksu będzie można wziąć udział m.in. w zajęciach jogi na polanie koło skat parku, w Strefie Rodziny w Grze Miejskiej organizowanej przez WSPaK lub Otwartych Mobilnych Mistrzostwach Olecka rodzin w rzutach, skokach, podnoszeniu ciężarków i wielu innych konkurencjach, które przygotowali animatorzy z grupy Pióropusz. Do pokonania będzie też Wielki Tor Przeszkód na Placu Wolności.

Warto wybrać się na spacer ulicami Olecka i dowiedzieć się czegoś więcej o naszym mieście. Dla aktywnych przygotowano w Strefie Aktywności szereg treningów i pokazów z instruktorami, a w Strefie Warsztatów m.in. warsztaty recyklingowe, Zero Waste, papieroplastyki i ceramiki i... łapaczy snów.

Bardzo ciekawy jest program w Strefie Artystycznej. Już w czwartek odbędzie się projekcja filmu niemego „Śnieżka” z muzyką na żywo Miss God. W piątek na oleckim pięknym, chociaż już niszczonym przez wandali, amfiteatrze wystąpią z kolei Mery Spolsky, Wojtek Mazolewski Quintet i Tulia, a w Prosto z Mostu VSHOOD. Duża porcja ciekawej, różnorodnej, wysokiej jakości muzyki. W sobotę usłyszmy natomiast Zeppelinians, Sorry Boys i The Dumplings, czyli kolejne zespoły, które już funkcjonują w szerszej przestrzeni muzycznej w Polsce i na pewno wielu olecczanom są znane nawet bardziej niż repertuar Stachursky'ego.
Portal z olecka.pl jest patronem medialnym wydarzenia. 

Cały program Active Festival - KLIKNIJ!dobry artykuł (3) słaby artykuł (0)

Wyślij do znajomego
E-mail:
Opis:
ANULUJ
WYŚLIJ

Komentarze (0)

Skomentuj

Nick: *
E-mail: *
Treść: *
* Pola obowiązkowe

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    21.08 Środa

   Godziny seansów
  2.    22.08 Czwartek

   Godziny seansów
  3.    23.08 Piątek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI