Zgłaszanie błędu

Pomóż nam w ulepszaniu funkcji portalu.

Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli szybciej poprawić błędy.

Zgłoś błąd
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Złoto Rozalii Mikielskiej i cenne punkty olimpijskie reprezentantów HIDORI

Złoto Rozalii Mikielskiej i cenne punkty olimpijskie reprezentantów...
Reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego „HIDORI” działającego przy Szkole Podstawowej nr 4 w Olecku w dniach 8-10 marca wzięli udział w VIII Mistrzostwach Gór Świętokrzyskich w Taekwondo Olimpijskim w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wypadli bardzo dobrze, a złotą medalistką została Rozalia Mikielska.

W zawodach z cyklu Pucharu Polski P1, a jednocześnie zmaganiach O Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego, wystartowało aż 720 zawodników i zawodniczek z Polski, Białorusi, Łotwy, Słowacji. W tym gronie znalazła się waleczna piątka z Olecka: Rozalia Mikielska, Julia Butkiewicz, Kamila Gajdek, Wiktor Raszkowki i Antoni Miszczak. Reprezentanci ,,HIDORI" wystartowali w komplecie w kategorii kadet, o której zgłosiło się w sumie 380 zawodników z 64 polskich klubów.

Najlepiej zaprezentowała się Rozalia Mikielska, która w kategorii wagowej +59 zdobyła złoty medal. Na podium być może stanęłaby też Julia Butkiewicz w tej samej kategorii wagowej, ale w ćwierćfinale uległa właśnie Rozalii. Kamila Gajdek uplasowała się na 9. lokacie. Wśród chłopców olecczanie zajęli 5. i 9. miejsce - opdpowiednio Wiktor Raszkowski w kategorii wagowej do 53 kg i Antoni Miszczak w kategorii wagowej do 33 kg. Wysokie miejsca olecckich zawodników dały im sporo punktów do rankingu, który zdecyduje o zakwalifikowaniu się do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Zawody w Ostrowcu Św. były pierwszą okazją do zgarnięcia punktów.

Druga eliminacja i zawody z cyklu Pucharu Polski odbędą się w Olecku. 5-7 kwietnia będzie więc okazja podziwiać zawodników z całej Polski. Ciekawe jak na swoim terenie wypadną podopieczni Doroty i Tomasza Miszczaków.

dobry artykuł (0) słaby artykuł (0)

Wyślij do znajomego
E-mail:
Opis:
ANULUJ
WYŚLIJ

Komentarze (0)

Skomentuj

Nick: *
E-mail: *
Treść: *
* Pola obowiązkowe

Proszę podać powód zgłoszenia

Najnowsze galerie
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł

Zwiń moduł

Cinema Lumiere
 • Ustawienia

 • Przenieś

 • Usuń moduł  1.    26.05 Niedziela

   Godziny seansów
  2.    27.05 Poniedziałek

   Godziny seansów
  3.    28.05 Wtorek

   Godziny seansów

  Zwiń moduł

  Newsletter
  • Ustawienia

  • Przenieś

  • Usuń moduł

  Dołącz do grona osób, które chcą wiedzieć, co nowego dzieje się w naszym mieście:-)

  Wystarczy, że wpiszesz swojego e-maila poniżej:

  Zwiń moduł

  Informacja!

  Szanowny Czytelniku!

  Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały informacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności lub poprzez kontakt z nami.

  Przez dalsze korzystanie z serwisu, bez zmiany ustawień w naszej polityce prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych wyłącznie dla portalu zolecka.pl. Nie powierzamy Twoich danych innym firmom. Dla Ciebie oznacza to przede wszystkim, że reklamy widoczne na naszych serwisach będą dostosowane do Twoich zainteresowań, a nie np. losowe lub widoczne dla wszystkich. Zainteresowania te poznamy m.in. w oparciu o analizę śladów, które pozostawiasz w trakcie ruchu po stronach internetowych automatycznie w ramach tzw. plików Cookies. Pamiętaj jednak, że powyższą zgodę możesz zawsze cofnąć. Możesz również zawsze zmienić ustawienia cookies, tak aby nie zapisywały Twoich śladów (więcej informacji w polityce prywatności).

  POLITYKA PRYWATNOŚCI